Tlačítka

Tlačítka

Pripravil som pre Vás zopár príkladov tlačidiel na web stránku, alebo e-shop.

Nižšie sú uvedené zaoblenia. Samozrejmosťou je akákoľvek farba. Išlo mi hlavne o to, aby ste mali predstavu rôznych možností a dopredu si mohli vybrať aké tlačítka by sa Vám páčili. O to jednoduchšia je potom naša komunikácia. Poviete si presne aký druh sa Vám páči a doladíme aj farebnosť alebo pozadie. Tie som dal nižšie.

Tlačítko bez zaoblenia
Tlačítko zaoblenie 5px
Tlačítko zaoblenie 10px
Tlačítko zaoblenie 20px
Tlačítko zaoblenie 50 percent
Tlačítko zaoblenie tabuľkové

Po klasických tlačítkach si môžete vybrať rôzne ďalšie varianty. Vaša web stránka aj e-shop môže mať tlačítka s výplňou, bez výplne, len s tenkým ohraničením, alebo aj s rôznym gradientom, čiže prechodom fariem (Tlačítko gradient). Ten kto chce byť "Iný" tak nieje problém dať pozadie tlačítka aj ako foto. To je napríklad to "Tlačítko s pozadím". Samozrejme rôznych variant by som tu mohol uviesť nekonečno, no išlo mi hlavne o to aby ste si dopredu vedeli pozrieť možnosti a boli ste trošku v obraze. Aj mne sa potom s Vami lepšie komunikuje, lebo je lepšie niečo raz vidieť ako 100 krát počuť a aj tá interpretácia nemusí byt zhoda.

Tlačítko
Tlačítko
Tlačítko gradient
Tlačítko
Tlačítko
Tlačítko
Tlačítko gradient
Tlačítko gradient
Tlačítko s pozadím
Tlačítko s pozadím
Tlačítko s pozadím
Tlačítko s pozadím

Zopár efektov pre Vaše tlačítka. Priložte myš postupne na každé tlačítko, aby ste zistili daný efekt tlačítka. Treba si uvedomiť, že takéto efekty sa používajú skôr pri rolrovaní web stránky, e-shopu. To znamená, že keď rolujem web stránku smerom dole, tak  to tlačítko môže daný efekt spraviť automaticky. Je to z toho dôvodu, aby si zákazník všimol danú možnosť a tým ho "navádzame" na "akciu" aby na tlačítko klikol.

Tlačítko efekt 1
Tlačítko efekt 2
Tlačítko efekt 3
Tlačítko efekt 4
Tlačítko efekt 5
Tlačítko efekt 6
Tlačítko efekt 7
Tlačítko efekt 8
Tlačítko efekt 9
Tlačítko efekt 10
Tlačítko efekt 11
Tlačítko efekt 12
Tlačítko efekt 13
Tlačítko efekt 14
Tlačítko efekt 15
Tlačítko efekt 16
Tlačítko efekt 17
Tlačítko efekt 18
Tlačítko efekt 20
Tlačítko efekt 21
Tlačítko efekt 22